Результати Другого етапу UFL 2017

Команда Участники Кiлькiсть риби 1 тур (шт) Вага риби
1 тур (г)
Бiг фiш 1 тур (г) Кiлькiсть риби 2 тур (шт) Вага риби
2 тур (г)
Бiг фiш 2 тур (г) Загальна кiлькiсть риби (шт) Загальна вага риби (г) Бiг фiш Сума балiв Мiсце
1 ZEMEX Новгородський Ігор
Жуковський Володимир
5 12010 7090 5 6245 10 18255 7090 18255 1
9 VoblerOk IIІ Романчук Олександр
Моспаненко В’ячеслав
5 11495 6010 5 5825 10 17320 6010 17320 2
14 ПЕРВАК Плечун Володимир
Мацуєв Андрій
5 7095 2225 4 7800 2790 9 14895 2790 14895 3
3 Tuna-Lucky John Корзенков Дмитро
Мельник Андрій
5 6125 2170 5 6710 2050 10 12835 2170 12835 4
11 Tuna-Lowrance Орлов Юрій
Мітюріч Роман
5 5840 1975 5 3770 1050 10 9610 1975 9610 5
12 VoblerOk Мартьянов Артем
Казимко Максим
5 4430 1335 5 4640 1015 10 9070 1335 9070 6
15 АЛЬКІОН Павліченко Олег
Петренко Володимир
5 7300 6170 5 1465 10 8765 6170 8765 7
5 ASMAK Таран Дмитро
Макій Андрій
4 4715 1510 3 2005 1220 7 6720 1510 6720 8
6 Fanatik-Herbal Park Блескун Сергій
Петраш Юрій
5 1950 1080 4 4360 1660 9 6310 1660 6310 9
20 Major Craft – Zetrix Поляков Володимир
Зубков Антон
5 3580 1160 5 2185 620 10 5765 1160 5765 10
18 Favorite-Lowrance Лясоцький Павло
Байталоха Сергій
3 3000 1250 4 2140 775 7 5140 1250 5140 11
19 Вюрт-Промвітех Попов Василь
Соловей Евген
5 2440 1065 5 2325 700 10 4765 1065 4765 12
4 FishingROI Вагін Олексій
Редей Олег
5 3750 1845 1 240 240 6 3990 1845 3990 13
17 Finval-Харків Скарга Юрій
Єнікеєв Олексій
5 1350 360 5 2420 1020 10 3770 1020 3770 14
8 Carrot STIX Favorite TUNA Піщіков Ігор
Скользнев Юрій
5 2645 880 5 1110 300 10 3755 880 3755 15
10 VoblerOk II Гунько Антон
Доронін Євген
4 1140 385 3 2135 1255 7 3275 1255 3275 16
7 StrikePro Курков Віктор
Лисенко Володимир
2 1295 835 5 1320 590 7 2615 835 2615 17
2 Bass Бакулін Євген
Мієнко Роман
2 820 540 5 1060 260 7 1880 540 1880 18
16 Superior Мшар Юрій
Тренба Роман
0 0 0 4 1140 575 4 1140 575 1140 19
13 RICHARD Романій Сергій
Лисиця Олексій
5 775 230 0 0 0 5 775 230 775 20

 

Загальна кількість риби (шт) 168 Загальна вага риби (г) 140650

 

Головний суддя Шевченко О.В.
Головний секретар Дехтяренко Н.А.

 

fanatik herbal_park

PDF-версія таблиці результатів доступна за посиланням Результати Другого етапу UFL 2017