Турнірна таблиця UFL 2017

Результати трьох етапів UFL 2017
Назва команди Учасники Сума балів І етап Сума балів ІІ етап Сума балів ІIІ етап Загальна сума балів Місце
«Tuna-Lucky John» Корзенков Дмитро та Мельник Андрій 39530 12835 19610 71975 1
«Fanatik-Herbal Park І» Блескун Сергій та Петраш Юрій 42935 6310 13550 62795 2
«VoblerOk I» Мартьянов Артем та Казимко Максим 38255 9070 7785 55110 3
«ZEMEX» Новгородський Ігор та Жуковський Володимир 0 18255 27775 46030 4
«Tuna-Lowrance» Орлов Юрій та Мiтюрiч Роман 28385 9610 4355 42350 5
«Favorite-Lowrance» Лясоцький Павло та Байталоха Сергій 24385 5140 12365 41890 6
«SelFish Club»/MCars Delivery Шульга Дмитро та Тяпко Віктор/Бурдюк Володимир 20595 0 20690 41285 7
«Asmak» Таран Дмитро та Макій Андрій 12255 6720 20310 39285 8
«Shimano-Rapala»/INTECH Макогон Євген та Гірич Павло 30475 0 7450 37925 9
«VoblerOk II» Гунько Антон та Доронін Євген 21390 3275 12370 37035 10
«VoblerOk III» Романчук Олександр та Моспаненко В’ячеслав 16060 17320 3305 36685 11
«Fanatik-Herbal Park ІІ»/ПЕРВАК Плечун Володимир та Мацуєв Андрій 18735 14895 3050 36680 12
«Варяги» Івашко Руслан та Товстокорий Олексій 23645 0 9330 32975 13
«IFish»/RICHARD Романій Сергій та Лисиця Олексій 24260 775 7785 32820 14
«Павличенко-Петренко»/АЛЬКІОН Павліченко Олег та Петренко Володимир 15820 8765 8105 32690 15
«FishingROI» Вагін Олексій та Редей Олег 27805 3990 0 31795 16
«Men in Red» Андрусяк Кирило та Симчук Ярослав 23605 0 7455 31060 17
«Carrot STIX Favorite TUNA» Піщіков Ігор та Скользнев Юрій 17780 3755 5730 27265 18
«WildPike» Афанащенко Ігор та Афанащенко Олена 22805 0 2690 25495 19
«Хищник» Морозов Руслан та Бунчак Ігор 22385 0 0 22385 20
«Начинающие» Іщенко Сергій та Смойловський Андрій 21065 0 0 21065 21
«Predators» Антонов Сергій та Гладченко Володимир 20655 0 0 20655 22
«Major Craft – Україна»/Major Craft – Zetrix Поляков Володимир та Зубков Антон 7670 5765 7215 20650 23
«Nitro»/StrikePro Красовський Андрій /Курков Віктор та Лисенко Володимир 14760 2615 2775 20150 24
«Zemex-Macarsdelivery» Новгородський Ігор та Ткачук Максим 19675 0 0 19675 25
«Вюрт-Промвитех» Попов Василь та Гедзюк Костянтин 0 4765 11855 16620 26
«Баcc» Бакулін Євген та Мієнко Роман 12490 1880 1715 16085 27
«Одессей» Виниченко Геннадій та Мусієнко Олексій 11610 0 0 11610 28
«Гладіатор» Пушкарьов Вадим та Жуковський Володимир 9130 0 0 9130 29
«FINVAL» Саєнко Руслан та Якубовський Олег 5585 0 0 5585 30
«Вовкове» Головко Петро та Савенок Олексій 5275 0 0 5275 31
Finval-Харків Скарга Юрій та Єнікеєв Олексій 0 3770 0 3770 32