Головна / Турнірна таблиця

Турнірна таблиця

2019
2019
2017
Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові очки 1-го етапу
Рейтингові очки 2-го етапу
Рейтингові очки Фінального етапу
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові очки 1-го етапу
Рейтингові очки 2-го етапу
Рейтингові очки Фінального етапу
Сума рейтингових очок
-
Kodi Fishing Team
Григорович Сергій
Рибіцький Олександр
-
-
-
-
-
INTECH
Гіріч Павло
Макогон Євгеній
-
-
-
-
-
UFM Masters
Кузьмін Ігор
Мацуєв Андрій
-
-
-
-
-
АМК
Куковенко Андрій
Пословський Павло
-
-
-
-
-
UFM Team
Гунько Антон
Доронін Євген
-
-
-
-
-
Варяги
Товстокорий Олексій
Івашко Руслан
-
-
-
-
-
Perlyna
Божко Геннадiй
Кондратюк Павло
-
-
-
-
-
TUNA-SUZUKI MARINE
Корзенков Дмитро
Мельник Андрій
-
-
-
-
-
Рыбацкий рай
Чебан Кирило
Курков Віктор
-
-
-
-
-
Major Сraft
Поляков Володимир
Ситник Вадим
-
-
-
-
-
Zander
Лисенко Володимир
Кауфман Максим
-
-
-
-
-
Favorite - Lowrance
Мартьянов Артем
Незнайко Євген
-
-
-
-
-
Днепр - Трофи
Трубчанiнов Анатолiй
Романчук Олександр
-
-
-
-
-
YGK-Fishingstock
Лебедь Андрій
Ігнатович Ілля
-
-
-
-
-
Хищный лещ
Кожемяка Максим
Семенов Олексій
-
-
-
-
-
Parimatch – ASMAK
Таран Дмитро
Макій Андрій
-
-
-
-
-
Ifish
Романiй Сергiй
Шульга Дмитро
-
-
-
-
-
UFM
Павлюк Андрій
Моспаненко В’ячеслав
-
-
-
-
-
WILDPIKE
Афанащенко Ігор
Афанащенко Олена
-
-
-
-
-
Козацька Рада
Сагун Вадим
Кравченко Павло
-
-
-
-
-
Алькион Петровский квартал Новбуд
Павліченко Олег
Петренко Володимир
-
-
-
-
-
Литвиненко- Смойловський
Литвиненко Вадим
Смойловський Андрій
-
-
-
-
-
TURBO DREAM
Дяченко Юрій
Тупіцин Ян
-
-
-
-
-
PREDATORS
Антонов Сергій
Гладченко Володимир
-
-
-
-
-
Zemex-FishUp
Новгородський Ігор
Жуковський Володимир
-
-
-
-
-
POWER Boat
Піщіков Ігор
Гапоненко Ірина
-
-
-
-
-
Одиссей
Виниченко Геннадій
Байтолоха Сергій
-
-
-
-
-
Fanatik - Herbal Park
Петраш Юрій
Блескун Сергей
-
-
-
-
-
Bonefish
Моісеєнко Володимир
Прудіч Андрій
-
-
-
-
-
Зелёная стрекоза
Окунь Христина
Удис Ян
-
-
-
-
-
IGOS
Плечун Володимир
Ткаченко Владислав
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
1
Kodi Fishing Team
Григорович Сергій
Рибіцький Олександр
29335
-
-
-
2
INTECH
Гіріч Павло
Макогон Євгеній
24545
-
-
-
3
UFM Masters
Кузьмін Ігор
Мацуєв Андрій
24275
-
-
-
4
АМК
Куковенко Андрій
Пословський Павло
20395
-
-
-
5
UFM Team
Гунько Антон
Доронін Євген
18840
-
-
-
6
Варяги-Борика с Мегатуром
Товстокорий Олексій
Івашко Руслан
17375
-
-
-
7
Perlyna
Божко Геннадiй
Кондратюк Павло
16975
-
-
-
8
TUNA-SUZUKI MARINE
Корзенков Дмитро
Ушацький Ростислав
15840
-
-
-
9
Рыбацкий рай
Чебан Кирило
Курков Віктор
15070
-
-
-
10
Major Сraft
Поляков Володимир
Ситник Вадим
12780
-
-
-
11
Zander
Лисенко Володимир
Кауфман Максим
11045
-
-
-
12
Favorite - Lowrance
Мартьянов Артем
Незнайко Євген
9925
-
-
-
13
Днепр - Трофи
Трубчанiнов Анатолiй
Романчук Олександр
9835
-
-
-
14
YGK-Fishingstock
Лебедь Андрій
Ігнатович Ілля
9660
-
-
-
15
Хищный лещ
Кожемяка Максим
Семенов Олексій
9475
-
-
-
16
Parimatch – ASMAK
Таран Дмитро
Макій Андрій
7995
-
-
0
17
Ifish
Романiй Сергiй
Шульга Дмитро
7990
-
-
-
18
UFM
Павлюк Андрій
Моспаненко В’ячеслав
7450
-
-
-
19
WILDPIKE
Афанащенко Ігор
Афанащенко Олена
7440
-
-
-
20
Козацька Рада
Сагун Вадим
Кравченко Павло
7295
-
-
-
21
Алькион - Петровский квартал - Новбуд
Кононенко Олег
Петренко Володимир
7275
-
-
-
22
Литвиненко- Смойловський
Литвиненко Вадим
Смойловський Андрій
5115
-
-
-
23
TURBO DREAM
Дяченко Юрій
Тупіцин Ян
3960
-
-
-
24
PREDATORS
Антонов Сергій
Гладченко Володимир
3815
-
-
-
25
Zemex-FishUp
Новгородський Ігор
Жуковський Володимир
2555
-
-
-
26
POWER Boat
Піщіков Ігор
Гапоненко Ірина
2175
-
-
-
27
Одиссей
Виниченко Геннадій
Байтолоха Сергій
2070
-
-
-
28
Fanatik - Herbal Park
Петраш Юрій
Блескун Сергей
1695
-
-
-
29
Bonefish
Моісеєнко Володимир
Прудіч Андрій
0
-
-
-
29
Зелёная стрекоза
Окунь Христина
Удис Ян
0
-
-
-
29
IGOS
Плечун Володимир
Ткаченко Владислав
0
-
-
-
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові очки 1-го етапу
Рейтингові очки 2-го етапу
Рейтингові очки Фінального етапу
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Заповніть форму для участі в Турнірі
Назва команди Піб спортсмена 1 Телефони спортсменів
Країна / Регион спортсмена 1 Email спортсмена 1 В яких змаганнях брали участь Модель і розмір човна для виступу в UFL Піб запасного учасника Телефон запасного участника
Рибальский стаж (у роках)
Піб спортсмена 2 Дата народження спортсменів
Країна / Регион спортсмена 2 Email спортсмена 2 Перемоги в змаганнях і титули Потужність двигуна Дата народження запасного учасника
Email запасного учасника

*Заявка буде дійсною тільки після оплати.