Головна / Турнірна таблиця 2018

Турнірна таблиця 2018

Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові бали 1-го етапу
Рейтингові бали 2-го етапу
Рейтингові бали Фінального етапу
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові бали 1-го етапу
Рейтингові бали 2-го етапу
Рейтингові бали Фінального етапу
Сума рейтингових балів
1
Tuna - SUZUKI-MARINE
"Корзенков Дмитро Мельник Андрій"
270
285
230
785
2
Parimatch-ASMАK
"Та-ран Дмитро Макий Андрій "
255
230
270
755
3
INTECH
"Гирич Павло Макогон Євгеній"
200
300
240
740
4
ZEMEX
"Новгородський Ігор Жуковський Володимир"
220
240
220
680
5
Fish-master-Lowrance
"Казімко Максим Мартьянов Артем"
183
190
285
658
6
Kodi Fishing Team
"Рибіцкький Олександр Григорович Сергій"
230
270
155
655
7
Richard
"Керезвас Иван Мацуєв Андрій "
240
155
255
650
8
ВАРЯГИ - Борика с Мегатуром
"Товстокорий Олексій Івашко Руслан"
300
176
169
645
9
АМК
"Куковенко Андрій Пословський Павло"
130
183
300
613
10
UFM Team
"Гунько Антон Доронін Євген"
285
146
147
578
11
Favorite
"Лясоцький Павло Булько Федір"
210
162
190
562
12
Fanatik - Herbal Park
"Блескун Сергей Петраш Юрій"
146
255
150
551
13
Tuna-Lowrance-Intech
"Орлов Юрій Митюрич Роман"
190
140
210
540
14
ifish
"Романій Сергій Лисиця Олексій"
176
220
138
534
15
Major Craft - Zetrix
"Поляков Володимир Зубков Антон"
137
200
149
486
16
FISH-FISH
"Бунчук Микита Дишук Iван"
155
148
176
479
17
Алькион-Петрівський квартал NOVBUD
"Павліченко Олег Петренко Володимир"
149
139
183
471
18
Bonefish
"Моicеенко Володимир Прудiч Андрiй "
169
147
139
455
19
WILD PIKE
"Афанащенко Ігор Афанащенко Олена"
148
149
148
445
20
Одиссей
"Виниченко Генадій Байталоха Сергій"
162
138
140
440
21
Литвиненко- Смойловський
"Литвиненко Вадим Смойловський Андрій "
140
150
137
427
22
Superior
"Мшар Юрій Тренба Роман"
130
137
146
413
23
UFM
"Левашов Юрій Кузьмін Ігор "
130
141
141
412
24
Днепр Трофи
"Романчук Олександр Трубчанiнов Анатолiй "
141
136
132
409
25
Піщіков - Гапоненко
"Піщіков Ігор Гапоненко Ірина"
138
0
200
338
26
Антонов - Лобко
"Антонов Сергій Лобко Евген"
147
0
162
309
27
Баcc
"Мієнко Роман Пушкарьов Вадим"
0
169
131
300
28
Вюрт – Промвитех
"Попов Василь Гедзюк Костянтин"
150
0
130
280
29
Воротняк - Кармянков
"Воротняк Володимир Кармянков Андрій "
0
210
0
210
30
Шульга/Бурдюк (M-Cars Delivery)
"Шульга Дмитро Бурдюк Володимир"
139
0
0
139
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
-
BloCkbiT.capital
"Лебедь Андрій Ігнатович Ілля"
5935
9460
15395
-
Рыбацкий рай
"Чебан Кирило Курков Віктор"
5695
6150
11845
-
AZURA
"Тупицин Ян Дяченко Юрій"
2880
7525
10405
-
Хищный лящ
"Семенов Олексій Кожемяка Максим"
2820
7290
10110
-
UFM Shop
"Павлюк Андрій Моспаненко В'ячеслав"
6105
3530
9635
-
Zander
"Кауфман Максим Лисенко Володимир"
5560
3130
8690
-
AN-2
"Алексєєв Антон Мальонкін Антон"
5130
3430
8560
-
АРМА ГРУП
"Годовиченко Дмитро Ягічев Сергій"
5925
2620
8545
-
Зелёная стрекоза
"Удіс Ян Окунь Христина"
2385
3910
6295
-
Nitro
"Тертичний Олег Лисий Павло"
5395
625
6020
-
Perlyna
"Божко Генадiй Кондратюк Павло"
1450
660
2110
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
1
ВАРЯГИ
"Товстокорий Олексій Івашко Руслан"
5730
14805
20535
300
2
UFM Team
"Гунько Антон Доронін Євген"
4540
13095
17635
285
3
SUZUKI
"Корзенков Дмитро Мельник Андрій"
2605
13510
16115
270
4
ASMАK
"Таран Дмитро Макий Андрій "
8590
7230
15820
255
5
Richard
"Плечун Володимир Мацуєв Андрій "
8285
7340
15625
240
6
Kodi Fishing Team
"Рибіцкький Олександр Григорович Сергій"
6945
7430
14375
230
7
ZEMEX
"Новгородський Ігор Жуковський Володимир"
10735
2360
13095
220
8
Favorite
"Лясоцький Павло Булько Федір"
4650
8185
12835
210
9
INTECH
"Гирич Павло Макогон Євгеній"
6525
3465
9990
200
10
Tuna-Lowrance-Intech
"Орлов Юрій Мітюріч Роман"
5925
2785
8710
190
11
Fish-master-Lowrance
"Казімко Максим Мартьянов Артем"
4630
3575
8205
183
12
Ifish
"Романій Сергій Лисиця Олексій"
4030
3865
7895
176
13
Bonefish
"Моicеенко Володимир Прудiч Андрiй "
0
7670
7670
169
14
Одиссей
"Виниченко Генадій Байталоха Сергій"
970
6290
7260
162
15
FISH-FISH
"Бунчук Микита Дишук Iван"
1975
4460
6435
155
16
-Вюрт – Промвитех
"Попов Василій Гедзюк Костянтин"
2180
2705
4885
150
17
Алькион
"Кононеко Олег Петренко Володимир"
2850
630
3480
149
18
WILD PIKE
"Афанащенко Ігор Афанащенко Олена"
945
2475
3420
148
19
FlagSystem
"Антонов Сергій Гладченко Володимир"
2175
0
2175
147
20
Fanatik - Herbal Park
"Блескун Сергей Петраш Юрій"
870
1225
2095
146
21
Днепр Трофи
"Романчук Олександр Трубчанiнов Анатолiй "
0
1785
1785
141
22
Литвиненко- Смойловський
"Литвиненко Вадим Смойловський Андрій "
0
1490
1490
140
23
M-Cars Delivery
"Шульга Дмитро Бурдюк Володимир"
1335
0
1335
139
24
Піщіков - Гапоненко
"Піщіков Ігор Гапоненко Ірина"
0
1165
1165
138
25
Major Craft - Zetrix
"Поляков Володимир Зубков Антон"
0
270
270
137
26
Superior
"Мшар Юрій Тренба Роман"
0
0
0
130
27
АМК
"Куковенко Андрій Пословський Павло"
0
0
0
130
28
UFM
"Левашов Юрій Кузьмін Ігор "
0
0
0
130
29
Баcc
"Мієнко Роман Нікітенко Владислав"
-
-
-
130
30
Воротняк-Кармянков
"Воротняк Володимир Кармянков Андрій "
-
-
-
130
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
1
INTECH
"Гирич Павло Макогон Євгеній"
5330
10680
16010
300
2
Tuna - SUZUKI-MARINE
"Корзенков Дмитро Мельник Андрій"
7950
7860
15810
285
3
Kodi Fishing Team
"Рибіцкький Олександр Григорович Сергій"
7585
8195
15780
270
4
Fanatik - Herbal Park
"Блескун Сергей Петраш Юрій"
7260
6405
13665
255
5
ZEMEX
"Новгородський Ігор Жуковський Володимир"
5755
6755
12510
240
6
Parimatch-ASMАK
"Таран Дмитро Макий Андрій "
4490
7805
12295
230
7
ifish
"Романій Сергій Лисиця Олексій"
8240
2875
11115
220
8
Воротняк - Кармянков
"Воротняк Володимир Кармянков Андрій "
4845
5595
10440
210
9
Major Craft - Zetrix
"Поляков Володимир Зубков Антон"
7705
2520
10225
200
10
Fish-master-Lowrance
"Казімко Максим Мартьянов Артем"
8135
1870
10005
190
11
АМК
"Куковенко Андрій Пословський Павло"
1970
7695
9665
183
12
ВАРЯГИ
"Товстокорий Олексій Івашко Руслан"
4285
4340
8625
176
13
Баcc
"Мієнко Роман Пушкарьов Вадим"
4070
4320
8390
169
14
Favorite
"Лясоцький Павло Булько Федір"
7395
765
8160
162
15
Richard
"Плечун Володимир Мацуєв Андрій "
1965
5795
7760
155
16
Литвиненко- Смойловський
"Литвиненко Вадим Смойловський Андрій "
4665
2830
7495
150
17
WILD PIKE
"Афанащенко Ігор Афанащенко Олена"
3740
3720
7460
149
18
FISH-FISH
"Бунчук Микита Дишук Iван"
4355
2550
6905
148
19
Bonefish
"Моicеенко Володимир Прудiч Андрiй "
3875
2930
6805
147
20
UFM Team
"Гунько Антон Доронін Євген"
3370
3415
6785
146
21
UFM
"Левашов Юрій Кузьмін Ігор "
3210
3425
6635
141
22
Tuna-Lowrance-Intech
"Орлов Юрій Митюрич Роман"
1440
5180
6620
140
23
Петрівський квартал NOVBUD
"Павлюченко Олег Петренко Володимир"
2550
3285
5835
139
24
Одиссей
"Виниченко Генадій Байталоха Сергій"
2125
3250
5375
138
25
Superior
"Іщенко Сергій Тренба Роман"
2930
2380
5310
137
26
Днепр Трофи
"Романчук Олександр Трубчанiнов Анатолiй "
420
850
1270
136
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
1
АМК
"Куковенко Андрій Пословський Павло"
6150
13080
19230
300
2
Fish-master-Lowrance
"Казімко Максим Мартьянов Артем"
8490
10720
19210
285
3
Parimatch-ASMАK
"Таран Дмитро Макий Андрій "
6685
11320
18005
270
4
Richard
"Керезвас Иван Мацуєв Андрій "
9015
8440
17455
255
5
INTECH
"Гирич Павло Макогон Євгеній"
8005
7685
15690
240
6
Tuna - SUZUKI-MARINE
"Корзенков Дмитро Мельник Андрій"
5300
10360
15660
230
7
ZEMEX
"Новгородський Ігор Жуковський Володимир"
7555
7420
14975
220
8
Tuna-Lowrance-Intech
"Орлов Юрій Митюрич Роман"
5135
9805
14940
210
9
Піщіков - Гапоненко
"Піщіков Ігор Гапоненко Ірина"
9560
5185
14745
200
10
Favorite
"Лясоцький Павло Булько Федір"
7800
6325
14125
190
11
Алькион-Петрівський квартал NOVBUD
"Павліченко Олег Петренко Володимир"
8030
6025
14055
183
12
FISH-FISH
"Бунчук Микита Дишук Iван"
8595
5195
13790
176
13
ВАРЯГИ - Борика с Мегатуром
"Товстокорий Олексій Івашко Руслан"
5655
7950
13605
169
14
Антонов - Лобко
"Антонов Сергій Лобко Евген"
8860
4500
13360
162
15
Kodi Fishing Team
"Рибіцкький Олександр Григорович Сергій"
7190
5345
12535
155
16
Fanatik - Herbal Park
"Блескун Сергей Петраш Юрій"
7795
4650
12445
150
17
Major Craft - Zetrix
"Поляков Володимир Зубков Антон"
3540
8460
12000
149
18
WILD PIKE
"Афанащенко Ігор Афанащенко Олена"
5895
5130
11025
148
19
UFM Team
"Гунько Антон Доронін Євген"
4935
5690
10625
147
20
Superior
"Мшар Юрій Тренба Роман"
4260
5165
9425
146
21
UFM
"Левашов Юрій Кузьмін Ігор "
6330
3000
9330
141
22
Одиссей
"Виниченко Генадій Байталоха Сергій"
5920
3010
8930
140
23
Bonefish
"Моicеенко Володимир Прудiч Андрiй "
3510
5295
8805
139
24
ifish
"Романій Сергій Лисиця Олексій"
4655
3905
8560
138
25
Литвиненко- Смойловський
"Литвиненко Вадим Смойловський Андрій "
5330
2825
8155
137
26
Днепр Трофи
"Романчук Олександр Трубчанiнов Анатолiй "
3185
3895
7080
132
27
Баcc
"Мієнко Роман Пушкарьов Вадим"
3745
2800
6545
131
28
Вюрт – Промвитех
"Попов Василь Гедзюк Костянтин"
2980
1105
4085
130
29
Воротняк - Кармянков
"Воротняк Володимир Кармянков Андрій "
-
-
-
-
30
Шульга/Бурдюк (M-Cars Delivery)
"Шульга Дмитро Бурдюк Володимир"
-
-
-
-
Заповніть форму для участі в Турнірі
Назва команди Піб спортсмена 1 Телефони спортсменів
Країна / Регион спортсмена 1 Email спортсмена 1 В яких змаганнях брали участь Модель і розмір човна для виступу в UFL Піб запасного учасника Телефон запасного участника
Рибальский стаж (у роках)
Піб спортсмена 2 Дата народження спортсменів
Країна / Регион спортсмена 2 Email спортсмена 2 Перемоги в змаганнях і титули Потужність двигуна Дата народження запасного учасника
Email запасного учасника

*Заявка буде дійсною тільки після оплати.