Головна / Турнірна таблиця 2020

Турнірна таблиця 2020

Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові бали 1-го етапу
Рейтингові бали 2-го етапу
Рейтингові бали Фінального етапу
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові бали 1-го етапу
Рейтингові бали 2-го етапу
Рейтингові бали Фінального етапу
Сума рейтингових балів
-
PARIMATCH-ZEMEX
Таран Дмитро
Новгородський Ігор
-
-
-
-
-
Zander team
Удіс Ян
Окунь Хрестина
-
-
-
-
-
Білий пухнастий нотаріус
Незнайко Євген
Карпач Михайло
-
-
-
-
-
BONEFISH
Моісеєнко Володимир
Корзенков Дмитро
-
-
-
-
-
I-Fish
Романій Сергій
Шульга Дмитро
-
-
-
-
-
Алькіон Петрівский квартал-новбуд
Павліченко Олег
Петренко Володимир
-
-
-
-
-
DNEPR- Trophy
Романчук Олександр
Трубчанінов Анатолій
-
-
-
-
-
MCars Delivery
Ткачук Максим
Потомаха Максим
-
-
-
-
-
WILDPIKE
Афанащенко Ігор
Афанащенко Олена
-
-
-
-
-
Опілля Bоблерок
Ігнатович Ілля
Артюх Сергій
-
-
-
-
-
UFL Team
Керезвас Іван
Гощевський Костянтин
-
-
-
-
-
Zander
Кауфман Максим
Лисенко Володимир
-
-
-
-
-
VS
Кощей Олександр
Нор Віталій
-
-
-
-
-
Fish stalkers
Мацуй Денис
Мацуй Марина
-
-
-
-
-
ODYSSEY
Виниченко Геннадій
Рокицький Олексій
-
-
-
-
-
LOWRNACE
Казимко Максим
Мартьянов Артем
-
-
-
-
-
PREDATORS
Антонов Сергій
Гладченко Володимир
-
-
-
-
-
Хижий лящ
Семенов Олексій
Зайченко Федір
-
-
-
-
-
Fanatik
Петраш Юрій
Блескун Сергей
-
-
-
-
-
AMK
Куковенко Андрій
Пословський Павло
-
-
-
-
-
Перлина
Божко Геннадій
Кондратюк Павло
-
-
-
-
-
UFM TEAM
Гунько Антон
Доронін Євген
-
-
-
-
-
Zetrix – Major craft
Поляков Володимир
Ситник Вадим
-
-
-
-
-
UFM Masters
Мацуєв Андрій
Кузьмін Ігор
-
-
-
-
-
UFM
Павлюк Андрій
Моспаненко В'ячеслав
-
-
-
-
-
RICHARD
Макогон Євгеній
Гіріч Павло
-
-
-
-
-
TURBO DREAM
Тупицин Ян
Дяченко Юрій
-
-
-
-
-
КОZАЦЬКА РАDА
Сагун Вадим
Кравченко Павло
-
-
-
-
-
Jackpot
Одаренко Сергій
Лялін Олександр
-
-
-
-
-
Лебедь - Жуковський
Лебедь Андрій
Жуковський Володимир
-
-
-
-
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
-
PARIMATCH-ZEMEX
Таран Дмитро
Новгородський Ігор
-
-
-
-
-
Zander team
Удіс Ян
Окунь Хрестина
-
-
-
-
-
Білий пухнастий нотаріус
Незнайко Євген
Карпач Михайло
-
-
-
-
-
BONEFISH
Моісеєнко Володимир
Корзенков Дмитро
-
-
-
-
-
I-Fish
Романій Сергій
Шульга Дмитро
-
-
-
-
-
Алькіон Петрівский квартал-новбуд
Павліченко Олег
Петренко Володимир
-
-
-
-
-
DNEPR- Trophy
Романчук Олександр
Трубчанінов Анатолій
-
-
-
-
-
MCars Delivery
Ткачук Максим
Потомаха Максим
-
-
-
-
-
WILDPIKE
Афанащенко Ігор
Афанащенко Олена
-
-
-
-
-
Опілля Bоблерок
Ігнатович Ілля
Артюх Сергій
-
-
-
-
-
UFL Team
Керезвас Іван
Гощевський Костянтин
-
-
-
-
-
Zander
Кауфман Максим
Лисенко Володимир
-
-
-
-
-
VS
Кощей Олександр
Нор Віталій
-
-
-
-
-
Fish stalkers
Мацуй Денис
Мацуй Марина
-
-
-
-
-
ODYSSEY
Виниченко Геннадій
Рокицький Олексій
-
-
-
-
-
LOWRNACE
Казимко Максим
Мартьянов Артем
-
-
-
-
-
PREDATORS
Антонов Сергій
Гладченко Володимир
-
-
-
-
-
Хижий лящ
Семенов Олексій
Зайченко Федір
-
-
-
-
-
Fanatik
Петраш Юрій
Блескун Сергей
-
-
-
-
-
AMK
Куковенко Андрій
Пословський Павло
-
-
-
-
-
Перлина
Божко Геннадій
Кондратюк Павло
-
-
-
-
-
UFM TEAM
Гунько Антон
Доронін Євген
-
-
-
-
-
Zetrix – Major craft
Поляков Володимир
Ситник Вадим
-
-
-
-
-
UFM Masters
Мацуєв Андрій
Кузьмін Ігор
-
-
-
-
-
UFM
Павлюк Андрій
Моспаненко В'ячеслав
-
-
-
-
-
RICHARD
Макогон Євгеній
Гіріч Павло
-
-
-
-
-
TURBO DREAM
Тупицин Ян
Дяченко Юрій
-
-
-
-
-
КОZАЦЬКА РАDА
Сагун Вадим
Кравченко Павло
-
-
-
-
-
Jackpot
Одаренко Сергій
Лялін Олександр
-
-
-
-
-
Лебедь - Жуковський
Лебедь Андрій
Жуковський Володимир
-
-
-
-
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Заповніть форму для участі в Турнірі
Назва команди Піб спортсмена 1 Телефони спортсменів
Країна / Регион спортсмена 1 Email спортсмена 1 В яких змаганнях брали участь Модель і розмір човна для виступу в UFL Піб запасного учасника Телефон запасного участника
Рибальский стаж (у роках)
Піб спортсмена 2 Дата народження спортсменів
Країна / Регион спортсмена 2 Email спортсмена 2 Перемоги в змаганнях і титули Потужність двигуна Дата народження запасного учасника
Email запасного учасника

*Заявка буде дійсною тільки після оплати.