Головна / Турнірна таблиця 2021

Турнірна таблиця 2021

Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові бали 1-го етапу
Рейтингові бали Фінального етапу
Сума рейтингових балів
1
ON ROAD-ZEMEX-FishUp
"Таран Дмитро Новгородський Ігор"
300
-
-
2
RICHARD
"Блескун Сергій Лимар Юрій Макогон Євген"
285
-
-
3
Fanatik
"Петраш Юрій Мельник Андрій Лясов Данило Сімоненко Антон"
270
-
-
4
Лебедь - Жуковський
"Лебедь Андрій Жуковський Володимир"
255
-
-
5
Flagman - Jackpot
"Одаренко Сергій Лялін Олександр"
240
-
-
6
I-Fish
"Романій Сергій Шульга Дмитро Зайченко Федір"
230
-
-
7
Автомагістраль - Південь
"Івашко Руслан Гіріч Павло"
220
-
-
8
КОZАЦЬКА РАDА
"Сагун Вадим Кравченко Павло"
210
-
-
9
ODYSSEY
"Виниченко Геннадій Рокицький Олексій Мацуєв Андрій"
200
-
-
10
Major craft - Crazy Fish - Lowrance
"Поляков Володимир Ситник Вадим Орлов Юрій Мітюрич Роман"
190
-
-
11
Hooligan boat service Lowrance
"Казимко Максим Мартьянов Артем"
183
-
-
12
Потомаха - Мазяр
"Потомаха Максим Мазяр Дмитро"
176
-
-
13
JTB
"Дяченко Юрій Тупіцин Ян Скорін Сергій"
169
-
-
14
Опілля Bоблерок
"Ігнатович Ілля Артюх Сергій"
162
-
-
15
Perlyna
"Божко Геннадій Кондратюк Павло Смірнов Сергій"
155
-
-
16
UFL Team
"Керезвас Іван Гощевський Костянтин"
150
-
-
17
AMK
"Куковенко Андрій Пословський Павло Загребельний Вадим Позняков Руслан"
149
-
-
18
WILDPIKE
"Афанащенко Ігор Афанащенко Олена"
148
-
-
19
Український трубний завод (УТЗ)
"Незнайко Євген Карпач Михайло"
147
-
-
20
BONEFISH
"Моісеєнко Володимир Корзенков Дмитро Бабарика Валерій"
146
-
-
21
VS
"Кощей Олександр Нор Віталій Кулаков Олександр"
141
-
-
22
Dnipro - trophy
"Романчук Олександр Трубчанінов Анатолій"
140
-
-
23
PREDATORS
"Антонов Сергій Конін Михайло"
139
-
-
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г) Бали
Кількість риб
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г) Бали
Кількість риб
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП Бали
Кількість риб
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г) Бали
Кількість риб
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г) Бали
Кількість риб
РЕЗУЛЬТАТИ 3 ТУР (Г) Бали
Кількість риб
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП Бали
Кількість риб
Сума рейтингових балів
1
ON ROAD-ZEMEX-FishUp
"Таран Дмитро Новгородський Ігор"
231705 шт
264405 шт
124805 шт
6209015 шт
300
2
RICHARD
"Блескун Сергей Лимар Юрій Макогон Євген"
205805 шт
198805 шт
95102 шт
4997012 шт
285
3
Fanatik
"Петраш Юрій Мельник Андрій Лясов Данило Сімоненко Антон"
277905 шт
119504 шт
95305 шт
4927014 шт
270
4
Лебедь - Жуковський
"Лебедь Андрій Жуковський Володимир"
230705 шт
119704 шт
100504 шт
4509013 шт
255
5
Flagman - Jackpot
"Одаренко Сергій Лялін Олександр"
225005 шт
70905 шт
143504 шт
4394014 шт
240
6
I-Fish
"Романій Сергій Шульга Дмитро Зайченко Федір"
195705 шт
142304 шт
65905 шт
4039014 шт
230
7
Автомагістраль - Південь
"Івашко Руслан Гіріч Павло"
136905 шт
121404 шт
127205 шт
3855014 шт
220
8
КОZАЦЬКА РАDА
"Сагун Вадим Кравченко Павло"
211505 шт
130705 шт
14701 шт
3569011 шт
210
9
ODYSSEY
"Виниченко Геннадій Рокицький Олексій Мацуєв Андрій"
135305 шт
207905 шт
00 шт
3432010 шт
200
10
Major craft - Crazy Fish - Lowrance
"Поляков Володимир Ситник Вадим Орлов Юрій Мітюрич Роман"
116705 шт
62902 шт
158205 шт
3378012 шт
190
11
Hooligan boat service Lowrance
"Казимко Максим Мартьянов Артем"
178905 шт
68705 шт
81804 шт
3294014 шт
183
12
Потомаха - Мазяр
"Потомаха Максим Мазяр Дмитро"
179105 шт
00 шт
74702 шт
253807 шт
176
13
JTB
"Дяченко Юрій Тупіцин Ян Скорін Сергій"
89505 шт
80002 шт
80603 шт
2501010 шт
169
14
Опілля Bоблерок
"Ігнатович Ілля Артюх Сергій"
126005 шт
61105 шт
47204 шт
2343014 шт
162
15
Perlyna
"Божко Геннадій Кондратюк Павло Смірнов Сергій"
116105 шт
91004 шт
00 шт
207109 шт
155
16
UFL Team
"Керезвас Іван Гощевський Костянтин"
60403 шт
95204 шт
11701 шт
167308 шт
150
17
AMK
"Куковенко Андрій Пословський Павло Загребельний Вадим Позняков Руслан"
118905 шт
17002 шт
18602 шт
154509 шт
149
18
WILDPIKE
"Афанащенко Ігор Афанащенко Олена"
108405 шт
00 шт
29602 шт
138007 шт
148
19
Український трубний завод (УТЗ)
"Незнайко Євген Карпач Михайло"
99505 шт
38003 шт
00 шт
137508 шт
147
20
BONEFISH
"Моісеєнко Володимир Корзенков Дмитро Бабарика Валерій"
86104 шт
34301 шт
00 шт
120405 шт
146
21
VS
"Кощей Олександр Нор Віталій Кулаков Олександр"
35103 шт
15101 шт
14901 шт
65105 шт
141
22
Dnipro - trophy
"Романчук Олександр Трубчанінов Анатолій"
22402 шт
00 шт
35102 шт
57504 шт
140
23
PREDATORS-
"Антонов Сергій Конін Михайло"
28902 шт
00 шт
00 шт
28902 шт
139
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г) Бали
Кількість риб
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г) Бали
Кількість риб
РЕЗУЛЬТАТИ 3 ТУР (Г) Бали
Кількість риб
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Штрафи:

17.03.2021
Major craft – Crazy Fish – Lowrance
Поляков Володимир – Ситник Вадим – Орлов Юрій – Мітюрич Роман”
Порушення пункту правил 13.7.16

BIG FISH
______
Перший етап Турніру UFL2021
Перший тур
RICHARD Блескун Сергей – Макогон Євген – Лимар Юрій
Щука 9380 г

Другий тур
RICHARD Блескун Сергей – Макогон Євген – Лимар Юрій
Щука 9770 г

Заповніть форму для участі в Турнірі
Назва команди Піб спортсмена 1 Телефони спортсменів
Країна / Регион спортсмена 1 Email спортсмена 1 В яких змаганнях брали участь Модель і розмір човна для виступу в UFL Піб запасного учасника Телефон запасного участника
Рибальский стаж (у роках)
Піб спортсмена 2 Дата народження спортсменів
Країна / Регион спортсмена 2 Email спортсмена 2 Перемоги в змаганнях і титули Потужність двигуна Дата народження запасного учасника
Email запасного учасника

*Заявка буде дійсною тільки після оплати.