Головна / Турнірна таблиця UFL 2017

Турнірна таблиця UFL 2017

Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові очки 1-го етапу
Рейтингові очки 2-го етапу
Рейтингові очки Фінального етапу
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові очки 1-го етапу
Рейтингові очки 2-го етапу
Рейтингові очки Фінального етапу
Сума рейтингових очок
1
«Tuna-Lucky John»
"Корзенков Дмитро Мельник Андрій"
39530
12835
19610
71975
2
«Fanatik-Herbal Park І»
"Блескун Сергій Петраш Юрій"
42935
6310
13550
62795
3
«VoblerOk I»
"Мартьянов Артем Казимко Максим"
38255
9070
7785
55110
4
«ZEMEX»
"Новгородський Ігор Жуковський Володимир"
0
18255
27775
46030
5
«Tuna-Lowrance»
"Орлов Юрій Мiтюрiч Роман"
28385
9610
4355
42350
6
«Favorite-Lowrance»
"Лясоцький Павло Байталоха Сергій"
24385
5140
12365
41890
7
«SelFish Club»/MCars Delivery
"Шульга Дмитро Тяпко Віктор/Бурдюк Володимир"
20595
0
20690
41285
8
«Asmak»
"Таран Дмитро Макій Андрій"
12255
6720
20310
39285
9
«Shimano-Rapala»/INTECH
"Макогон Євген Гірич Павло"
30475
0
7450
37925
10
«VoblerOk II»
"Гунько Антон Доронін Євген"
21390
3275
12370
37035
11
«VoblerOk IIІ»
"Романчук Олександр Моспаненко В’ячеслав"
16060
17320
3305
36685
12
«Fanatik-Herbal Park ІІ»/ПЕРВАК
"Плечун Володимир Мацуєв Андрій"
18735
14895
3050
36680
13
«Варяги»
"Івашко Руслан Товстокорий Олексій"
23645
0
9330
32975
14
«IFish»/RICHARD
"Романій Сергій Лисиця Олексій"
24260
775
7785
32820
15
«Павличенко-Петренко»/ АЛЬКІОН
"Павліченко Олег Петренко Володимир "
15820
8765
8105
32690
16
«FishingROI»
"Вагін Олексій Редей Олег"
27805
3990
0
31795
17
«Men in Red»
"Андрусяк Кирило Симчук Ярослав"
23605
0
7455
31060
18
«Carrot STIX Favorite TUNA»
"Піщіков Ігор Скользнев Юрій"
17780
3755
5730
27265
19
«WildPike»
"Афанащенко Ігор Афанащенко Олена"
22805
0
2690
25495
20
«Хищник»
"Морозов Руслан Бунчак Ігор"
22385
0
0
22385
21
«Начинающие»
"Іщенко Сергій Смойловський Андрій"
21065
0
0
21065
22
«Predators»
"Антонов Сергій Гладченко Володимир"
20655
0
0
20655
23
«Major Craft – Україна»/Major Craft - Zetrix
"Поляков Володимир Зубков Антон"
7670
5765
7215
20650
24
«Nitro»/StrikePro
"Красовський Андрій /Курков Віктор Лисенко Володимир"
14760
2615
2775
20150
25
«Zemex-Macarsdelivery»
"Новгородський Ігор Ткачук Максим"
19675
0
0
19675
26
«Вюрт-Промвитех»
"Попов Василь Гедзюк Костянтин"
0
4765
11855
16620
27
«Баcc»
"Бакулін Євген Мієнко Роман"
12490
1880
1715
16085
28
«Одессей»
"Виниченко Геннадій Мусієнко Олексій"
11610
0
0
11610
29
«Гладіатор»
"Пушкарьов Вадим Жуковський Володимир"
9130
0
0
9130
30
«FINVAL»
"Саєнко Руслан Якубовський Олег"
5585
0
0
5585
31
«Вовкове»
"Головко Петро Савенок Олексій"
5275
0
0
5275
32
Finval-Харків
"Скарга Юрій Єнікеєв Олексій"
0
3770
0
3770
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
1
ZEMEX
Новгородський Ігор Жуковський Володимир
12010
6245
18255
18255
2
VoblerOk IIІ
Романчук Олександр Моспаненко В’ячеслав
11495
5825
17320
17320
3
ПЕРВАК
Плечун Володимир Мацуєв Андрій
7095
7800
14895
14895
4
Tuna-Lucky John
Корзенков Дмитро Мельник Андрій
6125
6710
12835
12835
5
Tuna-Lowrance
Орлов Юрій Мітюріч Роман
5840
3770
9610
9610
6
VoblerOk
Мартьянов Артем Казимко Максим
4430
4640
9070
9070
7
АЛЬКІОН
Павліченко Олег Петренко Володимир
7300
1465
8765
8765
8
ASMAK
Таран Дмитро Макій Андрій
4715
2005
6720
6720
9
Fanatik-Herbal Park
Блескун Сергій Петраш Юрій
1950
4360
6310
6310
10
Major Craft - Zetrix
Поляков Володимир Зубков Антон
3580
2185
5765
5765
11
Favorite-Lowrance
Лясоцький Павло Байталоха Сергій
3000
2140
5140
5140
12
Вюрт-Промвітех
Попов Василь Соловей Евген
2440
2325
4765
4765
13
FishingROI
Вагін Олексій Редей Олег
3750
240
3990
3990
14
Finval-Харків
Скарга Юрій Єнікеєв Олексій
1350
2420
3770
3770
15
Carrot STIX Favorite TUNA
Піщіков Ігор Скользнев Юрій
2645
1110
3755
3755
16
VoblerOk II
Гунько Антон Доронін Євген
1140
2135
3275
3275
17
StrikePro
Курков Віктор Лисенко Володимир
1295
1320
2615
2615
18
Bass
Бакулін Євген Мієнко Роман
820
1060
1880
1880
19
Superior
Мшар Юрій Тренба Роман
0
1140
1140
1140
20
RICHARD
Романій Сергій Лисиця Олексій
775
0
775
775
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових очок
1
ZEMEX
Новгородський Ігор Жуковський Володимир
18615
9160
27775
27775
2
MCars Delivery
Шульга Дмитро Бурдюк Володимир
7055
13635
20690
20690
3
ASMAK
Таран Дмитро Макій Андрій
9090
11220
20310
20310
4
Tuna-Lucky John
Корзенков Дмитро Мельник Андрій
13890
5720
19610
19610
5
Fanatik-Herbal Park
Блескун Сергій Петраш Юрій
7450
6100
13550
13550
6
VoblerOk II
Гунько Антон Доронін Євген
4260
8110
12370
12370
7
Favorite-Lowrance
Лясоцький Павло Байталоха Сергій
7320
5045
12365
12365
8
Вюрт-Промвітех
Попов Василь Соловей Евген
4845
7010
11855
11855
9
Варяги
Івашко Руслан Товстокорий Олексій
5235
4095
9330
9330
10
АЛЬКІОН
Павліченко Олег Петренко Володимир
2295
5810
8105
8105
11
VoblerOk
Мартьянов Артем Казимко Максим
2950
4835
7785
7785
12
RICHARD
Романій Сергій Лисиця Олексій
5400
2385
7785
7785
13
Men in Red
Андрусяк Кирило Атамановський Роман
3330
4125
7455
7455
14
INTECH
Макогон Євген Гирич Павло
2150
5300
7450
7450
15
Major Craft - Zetrix
Поляков Володимир Зубков Антон
2730
4485
7215
7215
16
PREDATORS
Антонов Сергій Гладченко Володимир
4975
1885
6860
6860
17
Carrot STIX Favorite TUNA
Піщіков Ігор Скользнев Юрій
4035
1695
5730
5730
18
Tuna-Lowrance
Орлов Юрій Мітюріч Роман
2120
2235
4355
4355
19
VoblerOk IIІ
Романчук Олександр Моспаненко В’ячеслав
445
2860
3305
3305
20
ПЕРВАК
Плечун Володимир Мацуєв Андрій
1430
1620
3050
3050
21
Superior
Мшар Юрій Тренба Роман
1625
1235
2860
2860
22
StrikePro
Курков Віктор Лисенко Володимир
2775
0
2775
2775
23
WildPike
Афанащенко Ігор Афанащенко Олена
2690
0
2690
2690
24
Bass
Бакулін Євген Мієнко Роман
1715
0
1715
1715
25
Одісей
Виниченко Геннадій Мусiєнко Олексiй
0
0
0
0
Заповніть форму для участі в Турнірі
Назва команди Піб спортсмена 1 Телефони спортсменів
Країна / Регион спортсмена 1 Email спортсмена 1 В яких змаганнях брали участь Модель і розмір човна для виступу в UFL Піб запасного учасника Телефон запасного участника
Рибальский стаж (у роках)
Піб спортсмена 2 Дата народження спортсменів
Країна / Регион спортсмена 2 Email спортсмена 2 Перемоги в змаганнях і титули Потужність двигуна Дата народження запасного учасника
Email запасного учасника

*Заявка буде дійсною тільки після оплати.