Головна / Турнірна таблиця 2019

Турнірна таблиця 2019

Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові бали 1-го етапу
Рейтингові бали 2-го етапу
Рейтингові бали Фінального етапу
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
Місце
Назва команди
Учасники
Рейтингові бали 1-го етапу
Рейтингові бали 2-го етапу
Рейтингові бали Фінального етапу
Сума рейтингових балів
1
Kodi Fishing Team
Григорович Сергій
Рибіцький Олександр
300
270
300
870
2
Parimatch – ASMAK
Таран Дмитро
Макій Андрій
220
255
210
685
3
UFM Team
Гунько Антон
Доронін Євген
240
190
220
650
4
Рыбацкий рай
Чебан Кирило
Курков Віктор
200
300
146
646
5
UFM Masters
Кузьмін Ігор
Мацуєв Андрій
270
200
169
639
6
Fanatik - Herbal Park
Петраш Юрій
Блескун Сергей
149
285
200
634
7
АМК
Куковенко Андрій
Пословський Павло
255
220
149
624
8
INTECH
Гіріч Павло
Макогон Євгеній
230
240
148
618
9
Zemex-FishUp
Новгородський Ігор
Жуковський Володимир
176
155
285
616
10
Major Сraft
Поляков Володимир
Ситник Вадим
183
141
270
594
11
Варяги-Борика с Мегатуром
Товстокорий Олексій
Івашко Руслан
285
169
132
586
12
Bonefish
Моісеєнко Володимир
Прудіч Андрій
Нетяга Максим
128
162
255
545
13
Favorite - Lowrance
Мартьянов Артем
Незнайко Євген
Казімко Максим
146
137
240
523
14
UFM
Павлюк Андрій
Моспаненко В’ячеслав
140
150
230
520
15
YGK-Fishingstock
Лебедь Андрій
Ігнатович Ілля
141
210
162
513
16
ЛиС
Литвиненко Вадим
Смойловський Андрій
137
230
140
507
17
PREDATORS
Антонов Сергій
Гладченко Володимир
155
146
183
484
18
Одиссей
Виниченко Геннадій
Байтолоха Сергій
138
148
190
476
19
Perlyna
Божко Геннадiй
Кондратюк Павло
169
176
131
476
20
Днепр - Трофи
Трубчанiнов Анатолiй
Романчук Олександр
190
129
141
460
21
TURBO DREAM
Дяченко Юрій
Тупіцин Ян
129
147
176
452
22
WILDPIKE
Афанащенко Ігор
Афанащенко Олена
132
183
130
445
23
Хищный лещ
Кожемяка Максим
Семенов Олексій
Корінчевський Дмитро
Зайченко Федір
162
140
139
441
24
Zander
Лисенко Володимир
Кауфман Максим
150
130
155
435
25
Ifish
Романiй Сергiй
Шульга Дмитро
148
149
138
435
26
Алькион Петровский квартал Новбуд
Павліченко Олег
Петренко Володимир
131
138
137
419
27
Козацька Рада
Сагун Вадим
Кравченко Павло
130
139
147
416
28
Зелёная стрекоза/Zander Team
Окунь Христина
Удис Ян
Ільїнський Дмитро
127
131
0
395
29
POWER Boat
Піщіков Ігор
Гапоненко Ірина
Романюк Сергій
139
132
150
271
30
TUNA-SUZUKI MARINE
Корзенков Дмитро
Мельник Андрій
210
0
0
210
31
IGOS
Плечун Володимир
Ткаченко Владислав
147
0
0
147
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
1
Mcars delivery
"Ткачук Максим
Потомаха Максим"
7530
6340
13870
2
UFL Team
"Керезвас Іван
Гощевський Костянтин"
11700
0
11700
3
Hooligan BoAt ServiSe
"Казимко Максим
Карпач Михайло"
9130
1900
11030
4
Fish stalkers
"Мацуй Денис
Мацуй Марина"
5310
6450
10760
5
JACK POT
"Одаренко Сергій
Лялін Олександр"
7030
0
7030
6
Extreme fishing
"Кощей Олександр
Нор Віталій"
0
0
0
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
1
Kodi Fishing Team
Григорович Сергій
Рибіцький Олександр
29335
21000
50335
300
2
Варяги-Борика с Мегатуром
Товстокорий Олексій
Івашко Руслан
17375
13520
30895
285
3
UFM Masters
Кузьмін Ігор
Мацуєв Андрій
24275
6500
30775
270
4
АМК
Куковенко Андрій
Пословський Павло
20395
9290
29685
255
5
UFM Team
Гунько Антон
Доронін Євген
18840
8140
26980
240
6
INTECH
Гіріч Павло
Макогон Євгеній
24545
1285
25830
230
7
Parimatch – ASMAK
Таран Дмитро
Макій Андрій
7995
17585
25580
220
8
TUNA-SUZUKI MARINE
Корзенков Дмитро
Ушацький Ростислав
15840
9515
25355
210
9
Рыбацкий рай
Чебан Кирило
Курков Віктор
15070
6455
21525
200
10
Днепр - Трофи
Трубчанiнов Анатолiй
Романчук Олександр
9835
10940
20775
190
11
Major Сraft
Поляков Володимир
Ситник Вадим
12780
7705
20485
183
12
Zemex-FishUp
Новгородський Ігор
Жуковський Володимир
2555
16020
18575
176
13
Perlyna
Божко Геннадiй
Кондратюк Павло
16975
1100
18075
169
14
Хищный лещ
Кожемяка Максим
Семенов Олексій
9475
5480
14955
162
15
PREDATORS
Антонов Сергій
Гладченко Володимир
3815
9350
13165
155
16
Zander
Лисенко Володимир
Кауфман Максим
11045
620
11665
150
17
Fanatik - Herbal Park
Петраш Юрій
Блескун Сергей
1695
8855
10550
149
18
Ifish
Романiй Сергiй
Шульга Дмитро
7990
2425
10415
148
19
IGOS
Плечун Володимир
Ткаченко Владислав
0
9960
9960
147
20
Favorite - Lowrance
Мартьянов Артем
Незнайко Євген
9925
0
9925
146
21
YGK-Fishingstock
Лебедь Андрій
Ігнатович Ілля
9660
0
9660
141
22
UFM
Павлюк Андрій
Моспаненко В’ячеслав
7450
2040
9490
140
23
POWER Boat
Піщіков Ігор
Гапоненко Ірина
2175
7295
9470
139
24
Одиссей
Виниченко Геннадій
Байтолоха Сергій
2070
7130
9200
138
25
Литвиненко- Смойловський
Литвиненко Вадим
Смойловський Андрій
5115
3875
8990
137
26
WILDPIKE
Афанащенко Ігор
Афанащенко Олена
7440
1070
8510
132
27
Алькион - Петровский квартал - Новбуд
Кононенко Олег
Петренко Володимир
7275
730
8005
131
28
Козацька Рада
Сагун Вадим
Кравченко Павло
7295
280
7575
130
29
TURBO DREAM
Дяченко Юрій
Тупіцин Ян
3960
0
3960
129
30
Bonefish
Моісеєнко Володимир
Прудіч Андрій
0
2660
2660
128
31
Зелёная стрекоза
Окунь Христина
Удис Ян
0
890
890
127
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
1
Рыбацкий рай
Чебан Кирило
Курков Віктор
1770
11610
13380
300
2
Fanatik - Herbal Park
Петраш Юрій
Блескун Сергей
4880
7330
12210
285
3
Kodi Fishing Team
Григорович Сергій
Рибіцький Олександр
8100
3090
11190
270
4
Parimatch – ASMAK
Таран Дмитро
Макій Андрій
2520
6990
9510
255
5
INTECH
Гіріч Павло
Макогон Євгеній
6260
3200
9460
240
6
ЛиС
Литвиненко Вадим
Смойловський Андрій
5020
3770
8790
230
7
АМК
Куковенко Андрій
Пословський Павло
5440
2680
8120
220
8
YGK-Fishingstock
Лебедь Андрій
Ігнатович Ілля
3640
4430
8070
210
9
UFM Masters
Кузьмін Ігор
Мацуєв Андрій
4760
3240
8000
200
10
UFM Team
Гунько Антон
Доронін Євген
5200
2670
7870
190
11
WILDPIKE
Афанащенко Ігор
Афанащенко Олена
3300
3710
7010
183
12
Perlyna
Божко Геннадiй
Кондратюк Павло
4340
2010
6350
176
13
Варяги-Борика с Мегатуром
Товстокорий Олексій
Івашко Руслан
4300
1870
6170
169
14
Bonefish
Моісеєнко Володимир
Прудіч Андрій
3760
2350
6110
162
15
Zemex-FishUp
Новгородський Ігор
Жуковський Володимир
650
5240
5890
155
16
UFM
Павлюк Андрій
Моспаненко В’ячеслав
2410
2590
5000
150
17
Ifish
Романiй Сергiй
Шульга Дмитро
0
4740
4740
149
18
Одиссей
Виниченко Геннадій
Байтолоха Сергій
2570
2170
4740
148
19
TURBO DREAM
Скорін Сергій
Тупіцин Ян
3390
1150
4540
147
20
PREDATORS
Антонов Сергій
Гладченко Володимир
2030
2210
4240
146
21
Major Сraft
Поляков Володимир
Ситник Вадим
710
2810
3520
141
22
Хищный лещ
Семенов Олексій
Корінчевский Дмитро
2030
1420
3450
140
23
Козацька Рада
Сагун Вадим
Кравченко Павло
2370
970
3340
139
24
Алькион - Петровский квартал - Новбуд
Кононенко Олег
Петренко Володимир
0
2610
2610
138
25
Favorite - Lowrance
Мартьянов Артем
Незнайко Євген
Казімко Максим
1080
1200
2280
137
26
POWER Boat
Піщіков Ігор
Pоманюк Сергій
180
1570
1750
132
27
Zander Team
Ільїнський Дмитро
Удіс Ян
0
1670
1670
131
28
Zander
Лисенко Володимир
Кауфман Максим
0
1240
740
130
29
Днепр - Трофи
Трубчанiнов Анатолiй
Романчук Олександр
0
0
0
129
Місце
Назва команди
Учасники
РЕЗУЛЬТАТИ 1 ТУР (Г)
РЕЗУЛЬТАТИ 2 ТУР (Г)
ЗАГАЛЬНИЙ РЕЗУЛЬТАТ ЗА ЕТАП
Сума рейтингових балів
1
Kodi Fishing Team
"Григорович Сергій
Рибіцький Олександр"
11330
12620
23950
300
2
Zemex-FishUp
"Новгородський Ігор
Жуковський Володимир"
16880
3480
20360
285
3
Major Craft
"Поляков Володимир
Ситник Вадим"
11250
7870
19120
270
4
Bonefish
"Нетяга Максим
Прудіч Андрій"
16790
1480
18270
255
5
Favorite - Lowrance
"Мартьянов Артем
Незнайко Євген"
14820
1770
16590
240
6
UFM
"Павлюк Андрій
Моспаненко В'ячеслав"
11710
3760
15470
230
7
UFM Team
"Гунько Антон
Доронін Євген"
8430
6970
15400
220
8
Parimatch – ASMAK
"Таран Дмитро
Макій Андрій"
10450
4470
14920
210
9
Fanatik - Herbal Park
"Блескун Сергей
Петраш Юрій"
5160
9610
14770
200
10
Одиссей
"Виниченко Геннадій
Байталоха Сергій"
4190
9310
13500
190
11
PREDATORS
"Антонов Сергій
Гладченко Володимир"
4300
7920
12220
183
12
TURBO DREAM
"Дяченко Юрій
Скорін Сергій"
4820
7240
12060
176
13
UFM Masters
"Кузьмін Ігор
Мацуєв Андрій"
7600
2980
10580
169
14
YGK-Fishingstock
"Лебедь Андрій
Ігнатович Ілля"
6360
3930
10290
162
15
Zander
"Лисенко Володимир
Кауфман Максим"
7540
2220
9760
155
16
Алькион - Петровский квартал - Новбуд
"Павліченко Олег
Петренко Володимир"
5490
3610
9100
150
17
АМК
"Куковенко Андрій
Пословський Павло"
2520
6530
9050
149
18
INTECH
"Гіріч Павло
Макогон Євгеній"
8100
0
8100
148
19
Козацька Рада
"Сагун Вадим
Кравченко Павло"
5010
3030
8040
147
20
Рыбацкий рай
"Чебан Кирило
Курков Віктор"
7720
0
7720
146
21
Днепр - Трофи
"Трубчанiнов Анатолiй
Романчук Олександр"
4000
2520
6520
141
22
ЛиС
"Литвиненко Вадим
Смойловський Андрій"
4320
1630
5950
140
23
Хищный лещ
"Семенов Олексій
Зайченко Федір"
4630
880
5510
139
24
Ifish
"Шульга Дмитро
Лисиця Олексій"
2290
2780
5070
138
25
ZanderTeam
"Ільїнський Дмитро
Удис Ян"
2180
1630
3810
137
26
Варяги - Борика с Мегатуром
"Товстокорий Олексій
Івашко Руслан"
270
1400
1670
132
27
Perlyna
"Божко Геннадiй
Кондратюк Павло"
570
0
570
131
28
WILDPIKE
"Афанащенко Ігор
Афанащенко Олена"
540
0
540
130
29
TUNA-SUZUKI MARINE
"Мельник Андрій
Корзенков Дмитро"
0
0
0
0
30
IGOS
"Плечун Володимир
Ткаченко Владислав"
0
0
0
0
31
Power Boat
"Піщікоа Ігор
Романюк Сергій"
0
0
0
0
Заповніть форму для участі в Турнірі
Назва команди Піб спортсмена 1 Телефони спортсменів
Країна / Регион спортсмена 1 Email спортсмена 1 В яких змаганнях брали участь Модель і розмір човна для виступу в UFL Піб запасного учасника Телефон запасного участника
Рибальский стаж (у роках)
Піб спортсмена 2 Дата народження спортсменів
Країна / Регион спортсмена 2 Email спортсмена 2 Перемоги в змаганнях і титули Потужність двигуна Дата народження запасного учасника
Email запасного учасника

*Заявка буде дійсною тільки після оплати.